Bieg Firmowy
Charytatywna sztafeta dla pracowników małych firm i wielkich korporacji.

Bieg Firmowy to cykliczna impreza odbywająca się od 2013 roku w maju i czerwcu we Wrocławiu i Warszawie. Jej celem jest propagowanie aktywności fizycznej wśród pracowników firm i zachęcanie ich do jednoczesnego niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym.

Zakres prac:
Przeprojektowanie strony internetowej

www.biegfirmowy.pl

Wyzwanie:

Stworzenie nowej szaty graficznej już istniejącej, zakodowanej i zbudowanej na gotowym szablonie strony internetowej. Ze względu na ograniczenia techniczne wynikające z pracy na gotowym projekcie, pole manewru przy wdrażaniu nowych komponentów strony było dość wąskie. Cel jednak pozostawał niezmienny, czyli wprowadzenie większej dynamiki poprzez kolorystykę i odpowiednio dobrane elementy wizualne, aby przekazać radosny i energiczny charakter przyjacielskiej rywalizacji między firmami.

"Efekty prac zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania".

Marta Zięba - Office Manager

Rozwiązanie:

Kluczem do sukcesu tak szczytnej i charytatywnej imprezy są ludzie, dlatego to właśnie oni stali się głównym motywem wizualnym przeprojektowanej strony. Wyjątkowe zdjęcia pełnych zapału, wigoru i radości osób biorących udział w tym evencie stały się idealnym sposobem na zobrazowanie panującej tam energii i pozytywnej familijnej atmosfery.

Bieg-Firmowy_home-page-website-by-Dawid-Koniuszewski-DesignBieg-Firmowy_home-page-website-by-Dawid-Koniuszewski-Design
Bieg Firmowy_two layouts website by Dawid Koniuszewski DesignBieg Firmowy_two layouts website by Dawid Koniuszewski Design
Bieg Firmowy_four layouts website by Dawid Koniuszewski DesignBieg Firmowy_four layouts website by Dawid Koniuszewski Design

Dynamika i emocjonalny koloryt imprezy dodatkowo zostały podkreślone doborem odpowiedniego kroju pisma.

"Wyrażamy swój ogromny podziw dla profesjonalizmu usług świadczonych przez Dawida. Mogliśmy liczyć na ciągłe wsparcie, szybkie rozwiązywanie problemów i świetny kontakt przez cały czas trwania współpracy. Dodatkowo wykazuje się mnóstwem autorskich pomysłów na techniczne i wizualne ulepszenia strony. Z czystym sumieniem rekomendujemy podjęcie współpracy".

Marta Zięba - Office Manager