IFW Global
Internetowi stróże porządku

Poczucie zagrożenia i niepewność to emocje głęboko wpisane w DNA firm zajmujących się tropieniem i prewencją cyberataków. Trudno jednak zbudować pozytywny wizerunek marki, odwołując się jedynie do tak negatywnych skojarzeń. Praca nad identyfikacją IFW Global wymagała zredefiniowania wartości firmy i przełożenia ich na język wizualny.

Projekt wykonany dla
NECON

Zakres prac:
Logo
Identyfikacja wizualna
User interface
Projekt strony internetowej
Publikacje

IFW Global_imageIFW Global_image

Wyzwanie:

Zaprojektować pozytywny acz sugestywny wizerunek marki, która walczy o bezpieczeństwo w sieci.

Logotyp:

Działając w nowoczesnym świecie, IFW Global stoi na straży tradycyjnych wartości. Czerń, klasyczny szeryfowy font i monochromatyczne barwy to elementy, które składają się na ponadczasową elegancję marki.

Key visual:

Werbalny przekaz marki został uzupełniony unikalnym akcentem. Efekt “glitch” (usterki) to motyw przewodni, który wywodzi się ze styku światów cybernetycznego i realnego. Idealnie wpisuje się w tożsamość marki IFW Global i buduje zwartą narrację we wszystkich obszarach komunikacji.

ifw_09ifw_09
ifw_05ifw_05
ifw_06ifw_06
ifw_10ifw_10
ifw_11ifw_11

Rozwiązanie:

Filarem komunikacji IFW Global jest pewność i poczucie bezpieczeństwa, która marka zapewnia swoim klientom. Tu nie ma miejsca na ekstrawagancję. Klient musi wiedzieć, że trafia do specjalistów potrafiących zinfiltrować najdalsze zakamarki internetu w poszukiwaniu zagrożeń niewidocznych gołym okiem.

ifw_12ifw_12
IFW Global_Brand Book by Dawid Koniuszewski DesignIFW Global_Brand Book by Dawid Koniuszewski Design