TaxAGroup
Ludzka twarz i lokalny charakter działań jako wyróżniki krajowego lidera branży doradztwa podatkowego.

Taxagroup jest największym dolnośląskim doradcą podatkowym. Wieloletnie doświadczenie, niespotykane zrozumienie potrzeb klienta oraz wzorowa etyka pracy stały się wizytówką firmy. Obecnie plasuje się ona w czołówce krajowych rankingów, ustępując jedynie “wielkiej czwórce” doradztwa podatkowego. Ten niesłychany sukces stał się możliwy dzięki zaufaniu klientów z Wrocławia, którzy za nieprzeceniony uważają tak rzadki w sektorze finansowym lokalny charakter i polski kapitał Grupy.

Zakres prac:
Logo
Identyfikacja wizualna
Projekt oraz wdrożenie strony internetowej
Sesja zdjęciowa

www.taxagroup.pl

Wyzwanie:

Stworzyć nowoczesny wizerunek lokalnego lidera rynku

Rozwiązanie:

Pierwszym krokiem kompleksowego rebrandingu było zaprojektowanie nowego logotypu i dobranie palety kolorystycznej spójnej z jego przekazem. Logotyp stał się fundamentem do budowy materiałów biznesowych.

W celu poszerzenia rozpoznawalności i zasięgu marki, stworzono w pełni responsywną i kompatybilną ze wszystkimi platformami stronę internetową. 

TaxAGroup_Gif-by-Dawid-Koniuszewski-DesignTaxAGroup_Gif-by-Dawid-Koniuszewski-Design

Fotografie użyte na stronie mają uwierzytelniać firmę i podkreślać jej lokalny charakter. Są to zdjęcia z dedykowanej sesji, w której udział wzięli pracownicy codziennie spotykający się klientami. Takie podejście w wyraźny sposób eksponuje ludzką twarz tej marki.

TaxAGroup_Zdjęcia by Dawid Koniuszewski DesignTaxAGroup_Zdjęcia by Dawid Koniuszewski Design

"Zważywszy na dotychczasową współpracę pragniemy zarekomendować Państwu usługi firmy Dawid Koniuszewski Design jako twórcy stron www. Wiedza oraz doświadczenie okazały się pomocne zarówno w fazie tworzenia technicznej specyfikacji strony, jak również w trakcie całego procesu jej budowy. Współpraca z firmą zawsze przebiega sprawnie i cechowała się wysokim poziomem merytorycznym. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników Dawid Koniuszewski Design pozwala nam potwierdzić, że firma jest godna polecenia".

Jakub Boberski, Patner, Tax Advisors Group Sp. z o.o., Spółka Doradztwa Podatkowego