TestArmy
Elitarny Oddział Testerów

Skojarzenie z tradycyjną armią to ciekawy wyróżnik dla firmy, która działa w nowoczesnej branży IT. Jednak niespójne i nieco archaiczne elementy identyfikacji wizualnej marki TestArmy były jak zardzewiały karabin i tylko osłabiały jej wizerunek. Po 7 latach na rynku firma zdecydowała się na rebranding. Ognia!

Zakres prac:
Logo
Identyfikacja wizualna
Projekt strony internetowej
Publikacje oraz prezentacje
Ilustracje oraz ikony

www.testarmy.com

TestArmy_Główne zdjęcieTestArmy_Główne zdjęcie

Wyzwanie:

Stworzyć nowoczesny wizerunek firmy w oparciu o jej ponadczasowe wartości.

Prezentacja programu PowerPointPrezentacja programu PowerPoint

Misja 1: Logotyp

Taktyka jest prosta: weź symbol najpotężniejszej armii na świecie, uprość go maksymalnie, a następnie na jego bazie stwórz sygnet, który wpisuje się w trendy projektowe typowe dla branży IT. Dynamiczne kolory zostały podbite różną grubością fontu w nazwie, co nadaje jej tempa.

TestArmy_Wizytówki-by-Dawid-Koniuszewski-DesignTestArmy_Wizytówki-by-Dawid-Koniuszewski-Design

Misja 2: Strona www

Pochodzące z dedykowanej sesji fotograficznej zdjęcie przedstawia centrum dowodzenia nowoczesnej firmy i uwiarygadnia widoczny na stronie claim. Pozostałe działy zostały podporządkowane nowej identyfikacji i zyskały na przejrzystości.

TestArmy_Strona internetowa by Dawid Koniuszewski DesignTestArmy_Strona internetowa by Dawid Koniuszewski Design
TestArmy_Strona www_by Dawid Koniuszewski DesignTestArmy_Strona www_by Dawid Koniuszewski Design

Misja 3: Landing page

Landing page to prawdziwe pole walki o uwagę klienta. Tu nie ma czasu na myślenie. W kilka sekund trzeba przekonać go o swojej kompetencji i nakierować na produkt.

Rozwiązanie:

W oparciu o skojarzenia z armią została stworzona nowoczesna identyfikacja firmy, która pozwala budować spójny wizerunek na wszystkich płaszczyznach kontaktu z klientem.

"Szukaliśmy studia graficznego z doświadczeniem w rebrandingu i odświeżaniu wizerunku. Zależało nam na wizualizacji naszych atutów, czyli godnych zaufania specjalistów i najwyższej klasy usług. Studio Dawid Koniuszewski Design okazało się być dokładnie takim partnerem, jakiego potrzebowaliśmy. Profesjonalne podejście i przywiązywanie ogromnej wagi do potrzeb klienta niewątpliwie wyróżniają Dawid Koniuszewski Design spośród innych agencji kreatywnych." 

Wojciech Mróz, Managing Partner, TestArmy